Skip links
HAKKIMIZDA

Müşteri beklentilerinin her zaman bir adım önünde

Metot Patent; Marka, Tasarım, Patent, Faydalı Model konusunda yurt içi ve yurt dışında tescil işlemlerini gerçekleştiren, dürüstlük ve güven ilkesini misyon edinerek kurulmuş bir danışmanlık şirketidir.

Ulusal ve uluslararası alanda; 15 yıllık deneyimi, dinamik ve profesyonel kadrosu ile birlikte sınai mülkiyet bilincini artırmayı, haksız rekabeti önlemeyi ve taklitle mücadelede müvekkillerinin yanında yer almayı amaç edinmektedir.

Müşteri beklentilerinin her zaman bir adım önünde olmayı hedefleyen kurumumuz, alanında uzman marka danışmanları, patent mühendisi ve avukatlar ile çalışmaktadır.

Metot Patent vermiş olduğu hizmeti ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi standartları doğrultusunda sunmaktadır.

Metot Patent, taklitlerin önüne geçmeyi, haksız rekabeti engellemeyi Türkiye’de ve dünya da buluşçuluğu ve markalaşmayı hedefleyen firmaların hukuki haklarının korumayı amaç edinmiştir.

GÜVEN

DENEYİM

DÜRÜSTLÜK

Misyon

Müvekkillerimizin yurt içi ve yurt dışı fikri ve sınai mülkiyet alanındaki ihtiyaç ve beklentileri ile doğru orantılı olarak haklarını korumak; gizlilik prensibine bağlı olarak hızlı, güvenilir ve adil bir hizmet vermek.

Vizyon

Fikri ve Sınai Haklar alanında müvekkillerimize ve ülkemize en yüksek katma değeri sağlayan bir Türkiye markası olmak.